×
מציג 10 תוצאות מתוך 10

קרן שלם סייעה עד היום לעשרות מחקרים אקדמיים בתחום המוגבלות השכלית ההתפתחותית אשר תרמו מדעית ויישומית לקידום ופיתוח השירותים והטיפול בתחום זה.

כלי המחקר המוצגים בעמוד זה נלקחו מתוך מאגר מחקרי קרן שלם העוסקים בקידום ושיפור איכות החיים של אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית והסובבים אותם.

החל משנת 2023 תסייע הקרן במענקי מחקר גם לתחום מוגבלות חושית, פיזית והנמכה קוגניטיבית בנוסף על מוגבלות שכלית התפתחותית.

שימו לב  –

  • בכל פריט מידע בו מצויין המונח “פיגור שכלי”, הכוונה היא למוגבלות שכלית התפתחותית. (המונח שונה בשנת 2012)
  • כלי המחקר הינם גרסאות אשר נעשה בהן שימוש על ידי החוקרים עצמם ולכן יתכנו אי התאמות בין פרטי הכלי המקורי לבין הפרטים המתוארים במאגר.
  • כל המעוניין להשתמש באחד מכלי המחקר מתבקש לפנות לחוקר שערך את המחקר הרלבנטי ולוודא את אישור השימוש בכלי מבחינת זכויות יוצרים. לקרן שלם אין זכויות על הכלים המוצגים במאגר זה.

 

למידע נוסף : שרון גנות, מנהלת ידע ומחקר | [email protected]


במסגרת פעילותה מעמידה קרן שלם לשימוש הציבור ואנשי המקצוע, מאגר כלי מחקר הלקוחים מתוך עבודות מחקר שנעשו בתמיכת הקרן בתחום אנשים עם מוגבלות.

כלי המחקר לא נערכו ע”י הקרן או עבורה.

הקרן עושה כל המאמצים להנגשת המסמכים המופיעים באתר, אך לצערנו הליך זה אורך זמן וקיימים מקרים בהם ההנגשה הינה מורכבת לאור אופי המסמך.

ככל שנתקלתם במסמך שאינו מונגש ואתם מבקשים להנגישו, נא פנו אל שרון גנות, מנהלת ידע ומחקר בקרן שלם בכתובת המייל:  [email protected]  תוך הפנייה מדויקת למסמך המבוקש, ואנו נעשה כל מאמץ לסייע בעניין.

 


 

מציג 10 תוצאות מתוך 10